Hakkımızda

Bixum Teknoloji, geliştirdiği veya sonradan dahil olduğu yazılım projelerine yatırım yapan bir grup tarafından 2022 yılında kurulmuş bir teknoloji firmasıdır.

Yazılım geliştirme ve yatırım yapma süreci ile birlikte, teknoloji ürünlerini de 2023 yılında kapsamına dahil eden Bixum Teknoloji, sürekli gelişen dinamik yapıda bir organizasyondur.

Geliştirdiği BiGifty projesinin yanısıra, sonradan dahil olduğu Nexizon alanlarında dünyada benzersiz ve rakipsiz projelerdir. Halihazırda kullanılmakta olan Nexizon, perakende dünyasına yepyeni bir bakış açısı ile olaüanüstü vermililik sağlatan çok özel bir projedir. BiGifty projesi ise, çok özel bir içerik ile projesi devam eden bir son kullanıcı için hazırlanmış özel bir projedir.

Bixum Teknoloji çözümlerinde, Genç ve dinamik bakış açısıyla

Verimlilik odaklı,
Kurumsal maliyetleri en aza indiren,
Süreçlerin en ince detayına kadar raporlanabildiği,
Zamandan ve işgücünden tasarruf sağlayan,
Dünyanın her noktasından ulaşılabilen,
Esnek, kullanıcı dostu ve kişiselleştirilebilen çözümler sunmaktadır.

Bixum Teknoloji ürünlerinde, eksiksiz dünyanın her köşesinde ve her kesimden son kullanıcının kullandığı en son teknolojik ürünler tasarlanmakta ve Logia markası ile üretilmektedir.

 • VERİMLİLİK ODAKLI

  Bixum Teknoloji verimlilik odaklı yazılımlar geliştirmeye özlen önem vermektedir. Tüm Bixum teknoloji ürünleri zaman ve maliyet odaklıdır.

 • KULLANIM KOLAYLIĞI

  Çözümlerimizin tamamı kullanımı kolay, her seviyede kullanıcının kolaylıkla kullanabileceği şekilde planlanmaktadır

 • GELECEĞE ENTEGRE ÇÖZÜMLER

  Sadece bugünü değil, gelecekteki gelişmeler de değerlendirilerek oluşturulan çözümlerin tamamı, güncelliğini kaybetmeyecek yapıdadır.

 • GELECEĞİN TEKNOLOJİSİ ÜRÜNLER

  Bixum teknoloji bünyesinde yer alan ürünlerin tamamı alanlarında en gelişmiş ürünlerdir. Özenle tasarlanan ürünler en özel parçalar birleştirilerek Logia markasıyla üretilmektedir.